четвер, 24 березня 2016 р.

Літературне знайомство "Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох"

В бібліотеці відбулося літературне знайомство   "Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох" до 86-річниці з дня народження  Ліни Костенко. Ведучі заходу  познайомили присутніх з творчістю видатної сучасної української поетеси, яка своїм життям і творчістю засвідчує несхитну мужність, палку любов до України,ознайомили з останніми виданнями: романом «Записки українського самашедшего» , збіркою «Мадонна перехресть".
Вірші Ліни Костенко дуже різноманітні за тематикою. Вона писала про кохання, торкалася історичної та економічної тематики, дуже багато віршів присвятила природі.
 На заході присутні серцем доторкнулися до чар поета Ліни Костенко, з задоволенням читали вірші : Гасаненко Тетяна Василівна - заступник голови районної державної адміністрації, Хотієнко Тетяна Іванівна,        Заболотний Павло Петрович.
Свої роздуми і враження щодо творчості  поетеси висловила Павленко Людмила Михайлівна-голова районної ради.
Поетичне слово Ліни Василівни Костенко наповнене високою духовністю, воно збагачує нас інтелектуально, звеличує душу і серце благородними, шляхетними почуттями, чарує несказанною красою слова.Тож читачам бібліотеки побажали не розлучатися з неповторною, мудрою, і пристрасною її поезією.
До цієї літературної дати у бібліотеці була оформлена книжкова полиця під назвою  "Нев'янучий сад поезій Ліни Костенко." 


                                             
                           
                                                       


                                            Немає коментарів:

Дописати коментар