Пункт вільного доступу до мережі Інтернет

                                                               

                                                                     
  Витяг  з правил користування  пунктом вільного доступу до мережі    Інтернет. 


КОРИСТУВАЧ МАЄ ПРАВО :

- не залежно від місця проживання, освіти, соціального стану, політичних переконань, віросповідань має право на отримання інформації;
- перед початком роботи в ПУНКТІ необхідно зареєструватися   (стати користувачем бібліотеки),отримати дозвіл на роботу у співробітника бібліотеки і ознайомитися з правилами користування послугами Пункту вільного доступу до Інтернет – мережі.

- розраховувати на ввічливе ставлення збоку співробітників бібліотеки;

- замовити час роботи в мережі Інтернет завчасно, в разі запізнення більш як на 15 хвилин, право користуванням комп’ютером на попередньо замовлений час передається іншому користувачеві;

- використовувати Інтернет для доступу до інформаційних ресурсів;

- одержати попередньо індивідуальну, або колективну консультацію щодо користування мережею Інтернет;

- користуватися Інтернетом на загальних підставах, або за попереднім записом протягом 1 години. В разі наявності черги на користування комп’ютером час обмежено - 30 хвилин, за наявністю вільного робочого місця, тривалість сеансу може бути продовжена;

- діти – користувачі – 30 хвилин згідно санітарних норм;

- брати участь у презентаціях, практикумах, колективних консультаціях, групах навчання роботі в мережі Інтернет за окремим планом роботи в Пункті;

- отримувати БЕЗКОШТОВНІ консультації з приводу найкращих практик використання ресурсів Інтернет, а також з основ користування програмним забезпеченням.

- Копіювати інформацію з комп’ютера на інші електронні носії інформації( диски, дискети,CDR, USB Flesh накопичувачі (флешки)).

- бути спонсором або залучати зацікавлених осіб до фінансової підтримки;

- користувач може використовувати можливості Інтернет з метою комерційної діяльності;

- користувач може роздрукувати потрібну інформацію з принтера  за окрему плату - згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг,  які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній власності» від 12.12.2011 року та наказу дирекції  бібліотеки;

                                       Користувачам забороняється


                               Наші можливості
- повідомляти робітника бібліотеки про неполадки чи порушення, що виникли під час роботи на ПК.
В нашій бібліотеці Ви можете  безкоштовно користуватися  як  мережею  Інтернет,  так  і  різними прикладними програмами  Microsoft Office.   Доступна  зона  Wi-Fi.  


Завдяки тому, що комп’ютери оснащені пристроями для індивідуального прослуховування, і  високій швидкості Інтернету при перегляді  улюблених  фільмів,  мультфільмів і т. д., користувачі не заважають один одному.

Спілкуванням зі своїми друзями та рідними,  є можливим  завдяки оснащенню кожного комп’ютера  цифровою і  веб – камерою.

Учні та студенти можуть знайти необхідну інформацію для навчання та саморозвитку та записати її на власні  електронні  носії.

 Випускники шкіл мають змогу подати анкети до центрів ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) та роздрукувати усі необхідні для цього документи.

Якщо вас зацікавив уривок з книги, що знаходиться у фондах читальних залів, ви можете  сканувати  необхідні сторінки і зберегти їх на  своєму електронному носії  для  подальшого  використання  їх.


Представники відділу нададуть допомогу:  при   реєстрації  в соціальних мережах ,  у створенні презентацій,    підборі інформації для Ваших творчих робіт,   рефератів,  пошуку інформації в Інтернет, тощо.

Відділ оснащений  шістьма  робочими місцями,  чорно-білим  принтером, сканером та ксероксом..

1 коментар:

  1. Дякую районній бібліотеці за можливість безкоштовного користування інтернетом. Пункт користується великою популярністю у людей різного віку. Я заходжу сюди завжди, коли є вільна хвилинка і вільне місце біля комп"ютера.

    ВідповістиВидалити