
Незавжди стрес сам по собі зло. В легкому ступені він навіть корисний, тому що мобілізує сили і спонукає нас добре виконувати свою роботу, чітко і швидко реагувати на небезпеку.
Інша ж справа, якщо стрес постійний, коли людина не може з ним впоратися. Тоді стрес приносить шкоду. Затяжний стрес виснажує творчі здібності, знижує продуктивність праці, підриває волю до життя і шкодить взаєминам з людьми. Іноді він призводить до інсульту, серцевого нападу, ниркової недостатності, серцево-судинних захворювань, діабету. або може активізувати вже наявні, але ще дрімаючи захворювання .
Бібліо-бюлетень "Долаємо стрес" провела бібліотекар для службовців районної пожежної частини.

Розлянули обставини, які спричиняють стрес, які верстви населення можуть бути найбільш сприйнятливим до його наслідків. А методи боротьби з ним відкрив лікар Є.Божнєв у відеоролику "Как снять стрес"
P.S. Всупереч загальноприйнятій теорії Дарвіна, реакція нашого організму на стрес - це зовсім не спадщина від первісних людей, які рятувалися від мамонтів і шаблезубих тигрів. Навпаки, в тонко налагодженому пристрої фізіологічних систем нашого організму видно руку Великого Майстра. Наприклад, завдяки складному механізму згортання крові організм бореться з інфекцією і заліковує рани. Наша здатність адаптуватися до стресу теж свідчить про існування мудрого та дбайливого Творця.
Бажаємо Вам залишатися емоційно сталими.
Немає коментарів:
Дописати коментар