середу, 21 грудня 2016 р.

День кросворду.

      Ліверпульський Журналіст Артур Уїнн  винайшов новий підхід в роботі зі словом і став творцем першого кросворду.  Назву  нова головоломка отримала  -"cross-word puzzle".  Складалася вона лише з 32 слів, але 21 грудня 1913 року  газета "Нью-Йорк уорлд", де він був надрукований  стала надзвичайно популярною серед ерудитів того часу.  
 Ефективний засіб "вбити час" виявився надзвичайно корисним, адже згідно  досліджень вчених, представлених в Копенгагені на міжнародній конференції Асоціації Альцгеймера, ігри які стимулюють мозкову діяльність, можуть сприяти збереження вразливих структур мозку і когнітивних функцій. Когнітивні функції мозку - це здатність розуміти, пізнавати, вивчати, усвідомлювати, сприймати і переробляти, запам'ятовувати, передавати, використовувати  зовнішню інформацію.
 А сьогодні меню  "розумних ігор" надзвичайно багате: кросворди, головоломки, ключворди, сканворди, хілворди, хіторі, "япончики"......  минути таку "смакоту" для розуму - просто неможливо.
    Сам процес розгадування  кросворду в бібліотеці став справжнім ерудит-шоу. 
 


 Море версій, вирування емоцій, і нарешті- радість  знайденій відповіді, а головне дорогоцінний час "не вбито", а раціонально використано.

P.S.  Звичайно інтелектуальні заняття не замінять фізичну активність і здоровий спосіб життя, але як доповнення до них допоможуть надовго зберегти ясність розуму.  Грайте і не хворійте!Немає коментарів:

Дописати коментар