четвер, 19 травня 2016 р.

«Чи знаєш ти Європу?»

        Справжній успіх і  всебічний  розвиток особливо стає  можливим,  коли для виконання наміченого  об’єднуються  фахівці,  вчені,  спільноти, народи, країни.
Добрим наочним прикладом  плідного  об’єднання   є союз країн Європи.
        Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи встановлений в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…».
        День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах  всіх націй континенту.
       До дня  Європи  в Україні  для учнівської молоді Іванівського ПАЛ в бібліотеці  проведено Інтернет – урок  «Чи знаєш ти Європу?»  


  В ході уроку до уваги були представлені цікаві факти про країни Європи та Євросоюз.
   Учасники заходу здійснили віртуальну подорож «Сяйво далеких країн» по столицям європейських країн.


Аби перевірити свої знання, учасники заходу прийняли участь в трьох турах Online – Євровікторини на сайті «Evroguiz». Результати Євровікторини були досить добрими, адже набутим знанням передувала старанна підготовка учнів до Інтернет-тестування.

                                     

                                     Тож, спільно дійшли до висновку, що час зобов’язує бути обізнаними різнобічно, адже розвинута людина, як правило,  приносить багато користі суспільству своєї країни.

Немає коментарів:

Дописати коментар