пʼятницю, 16 лютого 2018 р.

Домашній затишок - діло спільне.

    Існує традиційне уявлення  про затишну оселю - це  чистий і доглянутий будинок, веселі фіранки на вікнах, привітна господиня, смачний запах з кухні,  охайні дітлахи і доглянуті  домашні тваринки, оазис вазонів з квітами. 
    На п'ятдесят відсотків затишок в домі залежить від жіночої половини. Звичайно всьому цьому треба навчатися і наполегливо працювати все своє життя,  можна самій, а можна і так як у бібліотеці, разом, зібравшись у клуб любителів домашнього затишку.
   На першому засіданні клубу учасники   обговорили план засідань на рік, розповіли про свої захоплення,  які поки що здебільшого  стосуються прикладного мистецтва, познайомилися  з сайтами, які мають широкий спектр господарських порад, зокрема Service Yard, DesingRemont, щоб   підказати батькам цікаву ідею для  ремонту, чи  часткового оновлення інтер'єру.   І звичайно перейшли до практичного втілення першої ідеї запропонованої бібліотекарем. 
   Коли господиня гарно виглядає і будинок радіє, тож  сьогодні  прикрашали юну  господиню.
   Учасники клубу чудово впоралися з завданням  майстер- класу по виготовленню прикраси для волосся з  мідного дроту та лаку для нігтів.
                                      
 Ось що в нас вийшло.

Немає коментарів:

Дописати коментар